• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ОГОЛОШЕННЯ

Опитування проводитиметься до кінця травня 2021 року на умовах повної анонімності та добровільності. Результати дослідження будуть представлені узагальнено, без будь-якої контактної інформації, назви закладу освіти чи вказівки на географічне розташування.


Просимо сприяти проведенню дослідження: поінформувати представників адміністрації, педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, батьків учнів чи осіб, які їх замінюють, розмістити на сайтах закладів освіти посилання на відповідні опитувальники:У зв’язку зі збільшенням рівня захворюваності на COVID-19 в місті, посилено карантин в навчальному закладі. Тимчасово припинено прийом громадян. Свої звернення на видачу довідок подавайте на електронну пошту 10school@ukr.net.


Положення про конкурсний відбір 10 клас

внизу сторінки

Абітурієнтам

Оголошення

/Files/images/tabr/Повірусебе.jpg


Шановні друзі! Випускник нашої школи Борисенко Кирил потребує допомоги: у нього діагностовано серйозне захворювання. Більше інформації за посиланням:

https://www.facebook.com/oksana.borisenko.35?__tn__=%2Cd*F*F-R&eid=ARABPg3KIfBW1bQHwMNXaESEISRP3t08Q-RfRYSMLeB7ulfdJi5bcae2TBf0wqdkH_d82Gzq0lNOx2jl&tn-str=*F

https://invite.viber.com/?g2=AQAoeu1lbBI2WUtf9gwRClYrJIvGse9S85qxHXr5Bsdp%2FtJNMCNMgIdixCpITpvR&fbclid=IwAR2eU1yNUCnoR8OKO2OB-zjtJ92M0WF939jAwv3tN-9-7ZlWMzI5jyI3mw8&lang=ru

Бажаємо скорішого одужання! Нехай на вашому шляху зустрічаються лікарі, які дійсно знають, що робити!

Файли завантажити можна внизу сторінки

/Files/images/tabr/Корбан_Оголошення(3).jpg

посилання

Кiлькiсть переглядiв: 1398