/Files/images/22rk/1-оголошення.jpg /Files/images/22rk/вол1.jpg

/Files/images/22rk/вол3.jpg

/Files/images/22rk/вол42.jpg


/Files/images/22rk/2-оголошення.jpg /Files/images/22rk/во21.jpg

/Files/images/22rk/вол5.jpg

/Files/images/22rk/вол6.jpgЗустріч випускників -2018

/Files/images/uchitelya/SAM_1651.JPG

З метою виховання в учнів любові до літератури, прищеплювання інтересу до поезії 21 березня до Всесвітнього дня поезії в школі було проведено фестиваль «Вільна поезія».

Завдання поезії – розтривожити душу, примусити людину відгукнутися. Це нематеріальний, але цілком відчутний дотик. Поезія може віднайти сховані у кожному з нас глибини. Це і намагалися донести присутнім у залі учні зі своїми творами. Ведучі Зуб Іван та Кайнак Вікторія познайомили учнів з висловлюваннями про поезію. Найкращими декламаторами віршів були Захарчук Мирослава, Бочко Юлія, Ковальчук Марія, Сбардіна Олександра, Шинкар Анастасія, Садовнікова Дар’я. Присутніх вразило звучання власних поезій учнів школи Володимирчук Поліни, Янович Софії, Лясковської Владислави. Учням вдалося розкрити красу поетичного слова, його милозвучність.

/Files/images/uchitelya/SAM_1664.JPG

Зустріч з воїнами АТО

06 травня 2015 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 відбулась зустріч учнів 7-х, 8-х класів з воїнами АТО.Діти з радістю зустріли трьох бойових побратимів, які разом пройшли важкий шлях війни.

Зустріч розпочалась з виконання Гімну України і продовжилась концертом на честь всіх захисників Вітчизни. Слова вдячності і поваги висловили учні нашої школи всім тим, завдяки кому ми можемо спокійно і впевнено жити, працювати, вчитися. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих, хто загинув на Майдані та у військових діях.

Діти танцювали, співали патріотичні пісні, розповідали вірші про Україну.

В цей день ми згадали ветеранів Другої світової війни, які пережили справді тяжкі випробування, і які сьогодні нам подають приклад витримки, мудрості і терпіння. Показали фотографії тих ветеранів, яких учні відвідали вдома і привітали з Днем Перемоги над нацизмом у Європі.

Після вітання дітей наші шановні гості - захисники Вітчизни - відповіли на всі питання учнів, які їх хвилюють і цікавлять.

Дякуємо всім тим, хто захищає нашу Вітчизну і знаходить час для зустрічей з підростаючим поколінням, виховуючи в ньому особистим прикладом патріотизм і любов до нашої великої країни.

Заступник директора з виховної роботи Зеленкова С. В.

2015-й рік проголошено Роком Державного Гімну України! З нагоди святкування відбудеться презентація дитячого соціального проекту «Ми -Майбутнє». Всеукраїнський конкурс між вихованцями дитячих садкiв, учнями загальноосвiтних шкiл та вищих навчальних закладiв всiх рiвнiв акредитацiї на найцікавіше та найоригінальніше виконання гімну України.
Спеціально для конкурсу українські IT- фахівці створили інтернет майданчик «Ми-Українці». Тут кожен охочий зможе розмістити власний варіант виконання гімну і взяти участь у голосуванні.
А чи знаєте ви, що Центр світової спадщини ЮНЕСКО визнав гімн України найкращим в світі (Best National Anthem in the World). До рейтингу увійшли національні гімни 193 країн світу. Гімн України здобув перше місце.
Також отримав найвищий бал за милозвучність, гармонійне поєднання музичної та текстуальної частин. Високий бал за оригінальність музичного рішення та цілісність твору.
Отже, Україна – єдина європейська країна, яка стала першою в п’ятірці кращих.
Нам є чим гордитися! Змінюй майбутнє-співай українське!!!!.

Дивіться :

https://www.youtube.com/watch?v=r1_OdS5P8zI

Ми маємо перемогти !

Реєструйтесь та голосуйте за наше місто:

http://www.38.ua/ggg

«Свято рідної мови»

20 лютого 2015 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 було відзначено Міжнародний день рідної мови.

Учні 8-Г класу під керівництвом класного керівника Корчінської Ганни Степанівни підготували і провели для учнів школи усний журнал «Наша мова-

криниця духовності і моралі», присвятивши його величності Української мови. Учні переконливо доводили одноліткам, що мова – це справжнє диво звуків і образів:

Все, як в пісні, у ній звучить

І журлива вона, й піднесена,

В ній душа Шевченкова й Лесина,

І Франкова у ній душа.

Класовод 4-Б класу Савенок Світлана Миколаївна разом із своїми учнями

підготували і провели свято рідної мови для учнів 4-х класів. На святі прозвучали патріотичні слова віршів і пісень, які закликають до збереження рідної мови, її розвитку та процвітання.

Дякуємо всім батькам, які були разом з нами в цей день і підтримали своїх дітей.

Українська мова чиста, як джерельна вода, милозвучна, як пташиний спів, свята, як Божий дар. Доля її залежить від нас:

Не цураймось мови,

Вчімось розмовляти,

Щоб слова чудові

Вміли оживати;

Щоб усім народом

Піснею звучала,

Мова наша горда,

Мова величава.

Корчінська Г. С. вчитель української мови і літератури, кл. керівник 8-Г кл.

Савенок С. М. класовод 4-Б класу.


ss

«Ми – небайдужі»

Протягом місяця учні Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 виготовляли захисні сітки для бійців, які знаходяться в зоні АТО.

У волонтерській акції взяли участь учні 5-11 класів під керівництвом вчителів трудового навчання Сивенко П. І., Сокур Т. В., Щекотіхіної О. Г., Колесника В. Ф., Коваля А. М.

За допомогою учнів було виготовлено 3 сітки, які передано волонтерам міста.

Велика подяка всім батькам, які надали тканину для цієї благородної справи.jj
z
z«Моя соборна, суверенна…»

22 січня 2015 року Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 відзначила День Соборності та Свободи України.

У цей день Гончарова І. М., вчитель історії, провела в актовій залі для учнів 9-11 класів диспут на тему «Соборність і злагода – умови процвітання України». Всі разом пригадали історію проголошення Акту Злуки українських земель на Софійській площі м. Києва 22 січня 1922 року, а також про проголошення незалежності нашої держави 24 серпня 1991 року. Через це правильним є те, що українська держава, яка постала 1991-го, робить це свято державним і намагається звернути на нього увагу теперішніх громадян України.

Символом єднання в День Соборності стала загальношкільна акція «живий ланцюг». Учні школи всі разом взялися за руки в підтримку наших бійців, які сьогодні воюють за нашу єдину Україну. Об`єднавшись навколо державного прапора, учні разом з учителями заспівали Гімн України і вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих.

У кожному класі в цей день проводились уроки, виховні години, де оговорювалось значення Дня Соборності. Ми переконані, що повинні берегти світлу пам'ять незлічених жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Заступник директора з виховної роботи Зеленкова С. В./Files/images/gruden/SAM_0650.JPGЗворотній зв'язок

02 грудня волонтерський загін «Діти України» учнів Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 був запрошений на чергове засідання виконкому міської ради м. Бровари під головуванням міського голови І. В. Сапожка. Він разом зі своїм заступником В. Андрєєвим подякували нашим небайдужим хлопцям і дівчатам за допомогу і підтримку воїнів АТО. Заступник голови В. Андрєєв привіз із зони бойових дій прапор м. Бровари, на якому бійці написали слова вдячності і віри в нашу молодь і майбутнє нашої країни. Цей прапор і бойовий подарунок були урочисто вручені волонтерам. Ось їх імена:

- Герасименко Олександра;

- Щербак Євгеній;

- Крилов Ігор;

- Школьний Дмитро;

- Макарова Анна;

- Кулинський Влад;

- Лазаренко Роман;

- Щербак Костянтин;

- Ганошенко Валерія;

- Юхта Діана;

- Чупін Костянтин;

- Киясь Едуард.

Заступник з виховної роботи Зеленкова С. В.

/Files/images/gruden/SAM_0655.JPG

Урок мужності aaa


В рамках міської програми «З турботою про кожного» в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 , з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України пройшов «Урок мужності».

Учні 5-А класу зустрілись з батьком своєї однокласниці, який є воїном добровольчого українського корпусу 5 батальону. Наш земляк приїхав на декілька днів у відпустку побачити сім`ю і завітав до дітей нашої школи , які приготували для всіх героїв АТО листи з підтримкою і побажаннями скоріше повернутися додому живими і з перемогою.

Вчителі, діти і наш гість разом заспівали Гімн України, потім учні прочитали вірші, і кожен з дітей передав слова вдячності всім військовослужбовцям, які сьогодні захищають нашу Вітчизну.

У відповідь гість побажав дітям гарно вчитись і любити свою Батьківщину!

Заступник директора з виховної роботи С. В. Зеленкова

д

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

З 17 по 21 листопада в нашій ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 проходив тиждень історії під гаслом «Слава Україні – Героям Слава!», присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні, воїнам АТО.

Вічна слава Небесній Сотні, які не шкодуючи свого життя і крові боролися за вільну, демократичну Україну. Пам'ять про них не згасне, а навпаки зміцнить зв'язок поколінь і наступність історичної пам’яті нашого народу, сприятиме вихованню у молоді почуття глибокої поваги до подвигу Небесної Сотні.

Ваш подвиг безсмертний,

Вітчизни герої,

Не буде забутий

Людьми у віках!

Пам’яті Небесної Сотні присвячується – так назвали учні 8, 10-11-х класів виставку плакатів.

У вирі останніх подій, що відбуваються в країні, всіх людей України об’єднала одна спільна справа – допомога військовослужбовцям, які захищають нашу Батьківщину на передовій, допомога переселенцям. І дуже приємно чути від учнів нашої школи, котрі запитують учителів: « А чим я можу допомогти армії?». Протягом листопада була проведена благодійна акція «Дякую Тобі…» . Діти нашої школи написали 95 листів воїнам АТО. Вони пишуть про мир, малюють сонце, небо, а водночас і танки, літаки. Неодмінно з українською символікою, неодмінно – з побажаннями миру в Україні. Наші листи – це моральна підтримка воїнам, щоб вони знали і відчували, що їх не забувають, їх поважають і цінують, про них дбають і в них вірять.

У нашій школі діє волонтерський загін із 12 учнів. який працює злагоджено і ефективно. Очолюють волонтерів Щербак Євгеній і Герасименко Олександра, учні 9- б класу. Гімн волонтерів школи:

Гей, волонтери! Нумо до справи,

Ваша потрібна опіка!

Хай милосердя в нашій державі

Стане престижним навіки!

Гей, небайдужі, чуйними будьте.

Поряд нужденних багато,

Дуже важливо в свята і в будні

Серцем уміть відчувати.

Хай добро справжнє світом крокує,

Всі подолав перешкоди.

Нашу державу ми побудуєм

Затишну в різну погоду.

Волонтери зібрали і доставили до пункту прийому гуманітарної допомоги в міськвиконком М. Бровари продукти харчування, предмети першої допомоги.

26 листопада волонтери школи відправили адресні посилки нашим випускникам, які служать в зоні АТО. А також учні 7-9-х класів провели краєзнавчі дослідження «Участь броварчан у військових діях АТО. Допомога броварчан воїнам та переселенцям». Зібрали місцеві матеріали і провели виставку газет в школі «Нас ніхто і ніщо не поставить на коліна, ми переможемо!».

Ми це робимо від чистого серця. Ці солдати воюють за нас з вами. І наш обов’язок їм допомогти.

Війна – це страшна річ. Ми хочемо жити в мирі. Ми переможемо!

Велика подяка всім учням і педагогічному колективу нашої школи.

Бородіна В. О., Гончарова І. М., вчителі історії.


/Files/images/gruden/SAM_0540.JPG/Files/images/gruden/SAM_0541.JPG/Files/images/gruden/SAM_0538.JPG/Files/images/gruden/SAM_0544.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 968